O nás

 

Světová značka s tradicí

Stoletá zkušenost, kombinace tradice s modernou, orientace na inovaci a pokrok a koncentrace na spolehlivosti a výkon – od roku 1913 sleduje Eschenbach Optik tyto parametry a stál se jedním z  největších dodavatelů optických produktů v Německu a na celém světě.

Sortiment produktů obsahuje dioptrické brýle, sluneční brýle, lupy, slabozraké pomůcky a dalekohledy.

Eschenbach Optik má vlastní firmy v Dánsku, ve Francii, v Nizozemsku, v Italii, v Japonsku, v Rakousku, v Polsku, ve Švýcarsku, ve Španělsku, v České Republice a v Americe. Kromě toho má Eschenbach Optik obchodní zastoupení ve více než 30 zemích po celém světě. Generálním distributorem dalekohledů a přímým dovozcem z Německa k nám se stala od 1.1.2012 firma Dobrý dalekohled . Zkušenosti s prodejem desetitisíců dalekohledů na českém trhu a patnáctilet let působnosti na českém trhu jsou zárukou, že Vám   k plné spokojenosti odborně poradíme s výběrem dalekohledu s ohledem jak na jeho využití, tak i na jeho cenu.

Díky přímému dovozu z Německa u nás najdete velmi příjemné ceny a navíc při nákupu dalekohledu nad 13.000 Kč i osobní navštěvu u Vás s předáním dalekohledu, pokud si to tak budete přát.